אומנות הנדל"ן ו-IMG משכנתאות מציגים:

קורס ייעוץ משכנתאות!

איך להיות יועץ משכנתאות מצליח ומרוויח?

כל האמת, החוקים והסודות של יועצי משכנתאות בישראל!
מיחזור משכנתא , הסיפור המלא!
מהו מיחזור משכנתא? איך ממחזרים משכנתא? מה זה לוח שפיצר, קרן שווה, מדד, פריים, קבוע, משתנה? למה 70% מהמשכנתאות בישראל חייבות לעבור מיחזור?
משכנתאות חדשות – לעשות את זה נכון!
שעבוד נכס מקרקעין כבטוחה להחזרת הלוואה, היא החלטה כלכלית המשמעותית ביותר ברוב משקי הבית בעולם. מה החוק בישראל ? כמה זה באמת אמור לעלות (ולא מה שהבנק מספר)? איך מתאימים את התמהיל הנכון? איך מנהלים משא ומתן מול הבנקים?
בנקים ורגולציה – לאן פניהם של המשכנתאות בישראל?
הבנק הישראלי יראה לך בדיוק איך אתה נכנס להתחייבות אך לעולם לא יראה איך אתה יוצא! איך יכול להיות שעל משכנתא ע"ס ₪700,000 הבנק לוקח למעלה מ-₪2,000,000? איך הבנקים מרוויחים גם כשהריבית כ"כ נמוכה? בארה"ב כל אדם שלוקח משכנתא חייב לשכור את שירותיו של ברוקר משכנתאות, בישראל תחום זה עדיין אינו מפוקח, מה צופה לנו העתיד?.
מה זה יועץ (ברוקר משכנתאות)?
מה תפקידו של היועץ? מה דורשת העבודה כיועץ משכנתא ולמי היא מתאימה? מה הם היתרונות של יועץ לא תלוי על פני יועץ בנקאי?
מערכת ניהול – בחירת כלים מנצחים!
תוכנה לניהול משכנתאות הינה כלי עבודה חיוני והכרחי ליועץ! מהם הריביות, המסלולים, התקופות, חישוב שפיצר, מסלולים קבועים ומשתנים, הלוואות גרייס, גישור, השוואת עלויות, החזר חודשי, שינויים וכו…
סוד ניהול תיק המשכנתא מול המערכת הבנקאית!
איך זה עובד? מה עושים המומחים והכלכלנים של IMG?
מהו הנעלם במשוואה הפשוטה:
החזר קרן + החזר ריבית = החזר חודשי
איך עושים מזה כסף?
לפתח קריירה חדשה או לייצר מקור הכנסה נוסף בתחום חדש ומבטיח!
סילבוס‎
%d7%90%d7%9c%d7%99-%d7%a4%d7%a8%d7%90%d7%92%d7%a8
אלי פראגר
סמנכ"ל IMG משכנתאות
הנקודות החשובות והכואבות בעולם המשכנתאות. יועץ משכנתא- מהו תפקידו? מה זה דורש? למי זה מתאים?
מהי משכנתא? מהי הריבית? מהו לוח סילוקין? עולם הבנקאות- מהו תפקידו של בנק למשכנתאות? איך הוא מרוויח כסף? מהם התנאים אותם בוחן הבנק?
ניכנס לעומק המושגים של מסלולי המשכנתא השונים. ריבית קבועה? פריים? ריבית משתנה? צמוד מט"ח? צמוד אג"ח? צמוד למדד? מה מתאים ולמי? בנק ישראל- מה תפקידו, ומהם ההגבלות והכללים שלו.
נרחיב על ההבדלים בין הסוגים השונים של מימון הנדל"ן. משכנתא לדירה מקבלן, משכנתא לדירה יד שנייה, משכנתא לבנייה, הלוואה לכל מטרה. מהי זכאות משרד השיכון. הלוואות לתושבי חו"ל.
מתי כדאי למחזר משכנתא? מהם הטעויות הנפוצות? עמלת פירעון מוקדם, השפעת לוח הסילוקין על כדאיות המיחזור, נלמד איך עושים את זה נכון.
מרצה אורח: דוד לוקסמבורג מנכ"ל סוכנות ביטוח "עדיפים צמדים" צלילה לעולם הביטוחים. ביטוח נכס, ביטוח חיים, ביטוח רכב.
האם יש משכנתא אופטימאלית? איך מתאימים משכנתא ללקוח? כלכלת המשפחה – נרחיב על חשיבות התאמת ההחזר לתקציב משק בית. דו"חות הבנקים – איך הם נראים? איך מנתחים אותם?
ניכנס להיבטים המשפטיים של רישום הנכס. נסח טאבו- מה זה? מה ניתן ללמוד ממנו? מנהל מקרקעי ישראל, חברה משכנת, בעלות, חכירה, הערת אזהרה, רשם המשכונות. שמאות- מה תפקידו של השמאי? חשיבות השמאות למימון הנכס.
מרצה: אילן מיכאלי- מנכ"ל קבוצת I.M.G איך להיות מוביל ולא מובל? מה לומר וחשוב יותר.. מה לא לומר. משא ומתן מול הבנקים ומול הלקוחות. ההבדל בין בנק למשכנתאות לבנק מסחרי. מימון ככלי לביצוע עסקת נדל"ן מושלמת.
חלק א' בנק מלווה לקבלן, תמ"א 38, יזמות, פרויקטים. איך זה עובד? מהם ההבדלים בין נדל"ן עסקי להלוואה לדיור. חלק ב'- לקוחות שאלות נפוצות של לקוחות, חסמים של לקוחות, תיקים בעיתיים. מתי נוותר על לקוח? זמן שווה כסף – יעילות היא הסוד.
נבנה יחד תיקים ללקוחות אמיתיים. סיכום הכללים לבניית תיק משכנתא נכון. מסמכים וטפסים שונים. מבחן הסמכה.
נעבור יחד על המבחן – נחדד ונסכם את הנדרש. שיתופי פעולה עתידיים. חלוקת תעודות.

מפגשים?

הקורס כולל 12 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות, אחת לשבוע

תעודה?

תעודת בוגר קורס ייעוץ משכנתאות תוענק למסיימים שנכחו ב-80% מהמפגשים ומותנה במבחן הסמכה

היכן?

מכללת אומנות הנדל"ן מגדל ב.ס.ר. 2 (קומה 26) רחוב בן גוריון 1, רמת גן

מתי?

בקרוב

על מכללת אומנות הנדל"ן!

מכללת אומנות הנדל"ן היא המכללה הגדולה בישראל בתחום הנדל"ן! אומנות הנדל"ן שייכת לקבוצת IMG בנוסף לחברת IMG משכנתאות ולחברת IMG להשקעות. אילן מיכאלי הינו הבעלים והמייסד של קבוצת IMG, בעל ניסיון עשיר ומגוון של 22 שנה בתחום הנדל"ן, ומרצה בכיר בתחום. למכללה יש מעל 5,000 בוגרים העוסקים בנדל"ן בארץ והעולם:

בוגרים!
משקיעים בנדל"ן!
מתווכים!
יועצי משכנתאות!

שיעור ניסיון חינם!

להזמנה לשיעור התנסות
השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם!