על מה ולמה?

יש כרישים גדולים, יש קטנים ויש כבשים שהולכים עם העדר. הכבשים רוצים להיות כרישים, הקטנים להיות גדולים וכאשר הגדול נופל, הוא נופל לבד וכל השאר רצים לאסוף את השאריות.

עד היום שוק הנדלן התנהל בצורה של תחרות בין כרישים. ומהיום הכוח עובר לקבוצה, לקבוצת אריות שלא אוכלת אחד את השני אלא עוזרת אחד לשני. קבוצה של אלפי משקיעים חזקים אשר אוכלים את השוק יחדיו ומשאירים הרחק מאחור את הכרישים!

קבוצת IMG, הופכת את פני המשחק. קבוצה זו, בראשות אילן מיכאלי ומיטב העוסקים בתחום שואפים להנחיל את הידע שלהם למשקיעים צעירים ולקיים מועדון חברים לחיים אשר תומכים אחד בשני, לומדים אחד מהשני ומרוויחים אחד עם השני… ברוכים הבאים ל- מהפכת המשקיעים בנדל”ן!

אז איך עושים את זה?

לומדים נדל"ן מהמקצוענים

נחשוף בפניכם מסלול לימודים מתקדם הכולל בתוכו לא רק את הידע התיאורטי של התחום אלא גם עבודה בשטח. המטרה היא לא לתת לכם כמה טיפים ולזרוק אתכם למים. המטרה היא לתת לתלמידים ידע, כלים וניסיון אשר יכשירו אותם להיות משקיעים מוצלחים.

מצטרפים למועדון המשקיעים

על כן, כל בוגר מצטרף ללא עלות למועדון החברים של הקבוצה. מועדון עם מעל 6000 חברים פעילים המתמחים בעסקאות בעלות רווח גבוהה במיוחד. החברות מאפשרת קשר עם מומחי נדלן אחרים ומשקיעים אחרים אשר עוזרים אחד לשני ומייצרים הזדמנויות השקעה נוספות.

מקבלים אחריות לחיים

לוקחת אחריות על הכשרה של כל תלמיד. הקבוצה גם לוקחת אחראיות על כל משקיע צעיר אשר סיים את לימודיו ולהיות לו לעזר בדרכו החדשה. אילן מיכאלי ומיטב המוחות בתחום יעמדו לרשות התלמידים וילוו את המשקיעים הצעירים בדרך להצלחה.

נפתחה הרשמה לכנס המשקיעים...

אילן מיכאלי

אילן מיכאלי הינו הבעלים של קבוצת IMG, בעל ניסיון של 20 שנה בתחום הנדל"ן כבעל חברת נדל"ן, משקיע, מרצה בכיר בתחום ומייסד מכללת אומנות הנדל"ן!

עו"ד שירה אביטל

שירה מלווה מזה שנים את לקוחותיה בעסקאות נדל"ן שונות ברחבי הארץ. בין לקוחותיה: מוכרים ורוכשים, משקיעי נדל"ן, יזמים וקבלנים ודיירים רבים בפרויקטי התחדשות עירונית.

עו"ד שירה אביטל

שירה מלווה מזה שנים את לקוחותיה בעסקאות נדל"ן שונות ברחבי הארץ. בין לקוחותיה: מוכרים ורוכשים, משקיעי נדל"ן, יזמים וקבלנים ודיירים רבים בפרויקטי התחדשות עירונית.

"כל מה שצריך זה אדם אחד… ועוד אחד… ועוד אחד… בכדי להתחיל מהפכה."

~ אברהם יהושע השל

מנוף לצמיחה והתקדמות כלכלית משמעותית!

מנוף לצמיחה והתקדמות כלכלית משמעותית בחייכם ללא סיכון תוך יצירת הון והשגת חוסן פיננסי וכלים מעשיים מתקדמים לניצול ההזדמנויות!

ניסיון בשטח תוך למידת הלקחים ויישומם!

הקורס נבנה לאחר שנים רבות של ניסיון בשטח תוך למידת הלקחים ויישומם בקורס כך שאתם לא צריכים לעשות את כל הטעויות שמשקיעים רבים עושים ובסופו של דבר מפסידים את כספם.

לעשות עסקת נדל"ן ללא סיכון!

למידה מעשית ופרקטית וכבר במהלך הקורס תוכלו לעשות עסקת נדל"ן ללא סיכון עם הידע והכלים שתקבלו.

שאלות נפוצות

לכל אדם עצמאי בראשו ובנפשו המעוניין להצליח בתחום הנדל"ן – ללמוד ולעשות כסף בזירת ההשקעות.
6 שעות לשבוע במהלך הקורס (3 שעות בכיתה + 3 שעות נוספות לביצוע המטלות ושיעורי הבית).
הקורסים מתקיימים בתל-אביב ובירושלים, אחת לשבוע בשעות 18:00-21:00.
לכל תלמיד ובוגר תינתן האפשרות לשיעורים חוזרים (ללא תשלום ובתיאום מראש כמובן)
מחפש תעודות לתלות על קירות? לא הגעת למקום הנכון! ההכרה היחידה שצריכה להיות חשובה לך היא, איך יראה חשבון הבנק שלי בעוד 5 שנים מהיום, בעקבות העסקאות שאצליח לעשות בתחום זה.
במידה ונכחת בשיעורים, ביצעת את כל המטלות ולא הפקת את הידע הדרוש, כספך יוחזר.
ידע מוקדם משמעו ניסיון בתחום הנדל"ן: כעצמאי או כשכיר. אדם אשר מכיר את המושגים הבסיסיים ומכיר את שוק הנדלן הפועל בישראל.
מועדון זה בלעדי לבוגרי אומנות הנדל"ן והחברות בו ללא עלות, לכל החיים.
לא. ניתן להצטרף למועדון רק אם אתם בוגרי מכללת אומנות הנדל"ן.

יום: שלישי ⋆ 25.10.16 ⋆ שעה: 17:30

טלפון: 03-651-2530 | פקס: 03-649-5618 | אימייל: office@imgr.co.il כתובת: מגדל ב.ס.ר. 2 (קומה 26), רחוב בן גוריון 1, רמת גן

הרשמה לכנס

מספר המקומות מוגבל!